tkaniny dziecięce sklep internetowy polar minky panele poduszkowe

Tkaniny dziecięce

TEDDY sztuczne FUTRO
PROMOCJA
Święta
TKANINA - WAFEL
POŚCIEL KOMPLETY
MUŚLIN
Bawełna druki dorosłe szer 220 cm
Welwet pikowany
Welwet 220g
PANELE DRUK Cyfrowy
NOWOŚCI rozwiń ↴
Bawełna PREMIUM- druk cyfrowy
Bawełna druki drobne rozwiń ↴
Bawełna druki dziecięce rozwiń ↴
Bawełna jednobarwna 160cm
Bawełna druki dorosłe szer 160cm
Polar Minky rozwiń ↴
bąble
gładki
pasy
serca
DODATKI rozwiń ↴
Wyprzedaż
Wyprzedaże
7.00
29.00

Regulamin

 

 REGULAMIN

 

 

 

I. Informacje ogólne

 

 

I.1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, przez stronę www.tkaninydzieciece.com.pl

 

 

I.2. Właścicielem sklepu internetowego jest firma Varia S.C

 

 

I.3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są cenami brutto

 

 

 

 

II. Składanie zamówień

 

 

II.1. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej sklepu 24h na dobę, lub telefonicznie w godzinach pracy sklepu 8-16.

 

 

II.2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia dostępnego na stronie sklepu.

 

 

II.3. Zarejestrowany użytkownik (posiadający konto) ma możliwość dokonywania zakupów wielokrotnie, śledzenia zmian statusu złożonego zamówienia, wglądu we wszystkie złożone zamówienia. 

 

 

II.4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

 

II.5. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

 

 

II.6. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

 

 

II.7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za dokonywanie zakupów przez osoby trzecie na rachunek osoby poszkodowanej.

 

 

II.8. Sklep zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy w przypadku zmiany dostępności danego produktu.

 

 

 

 

III. Potwierdzenie i weryfikacja zamówień

 

 

III.1. Poprawnie złożone zamówienie potwierdzane jest za pomocą automatycznej wiadomości wysyłanej na adres email podany przez Zamawiającego w formularzu.

 

 

III.2. Podstawowym warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji, jest podanie podczas składania zamówienia poprawnych danych kontaktowych (e-mail, nr telefonu) i adresowych do wysyłki.

 

 

III.3. Zamówienia, w których w/w danych nie podano, lub są one niepełne nie będą przyjmowane do realizacji.

 

 

III.4. Sklep internetowy www.tkaninydzieciece.com.pl  zastrzega sobie prawo weryfikacji poprawności i prawdziwości każdego zamówienia poprzez kontakt telefoniczny z Klientem na numer telefonu podany przez Klienta w formularzu zamówienia. Kontakt telefoniczny będzie odbywał się wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8:00 – 16:00.

 

 

 

 

IV. Realizacja zamówienia

 

 

IV.1. Zamówienie zostanie zrealizowanie pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie.

 

 

IV.2. W przypadku niedostępności zamówionego produktu, Klient jest informowany o tym fakcie przez pracownika sklepu i podejmuje decyzję o sposobie realizacji pozostałej części złożonego zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na produkt brakujący, zamiana brakującego produktu na inny lub anulowanie całości zamówienia i zwrot pieniędzy za zamówione produkty w przypadku przedpłaty na konto).

 

 

IV.3. Po złożeniu zamówienia i rozpoczęciu jego realizacji Klient nie ma możliwości dokonywania w nim jakichkolwiek zmian.

 

 

IV.4. Realizacja zamówienia - w przypadku zamówienia płatnego przelewem - rozpoczyna się po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty. Maksymalny termin oczekiwania na wpłatę to 14dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

 

 

IV.5. Realizacja zamówienia - w przypadku zamówienia za pobraniem – rozpoczyna od razu po wpłynięciu formularza zamówienia na skrzynkę poczty elektronicznej sklepu (w przypadku zamówienia złożonego w dniu wolnym od pracy, realizacja zacznie się w najbliższym dniu roboczym).

 

 

IV.6. Łączny koszt przesyłki zależny jest od wybranego sposobu płatności, formy dostawy oraz ilości zamówionego towaru. Koszty przesyłki dostępne są na stronie.

 

 

IV.7. Na czas realizacji zamówienia składają się czas przygotowania paczki + czas dostawy.

 

 

IV.8. W razie chęci anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt, gdyż zamówienie przyjęte do realizacji nie może zostać anulowane.

 

 

IV.9. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 

 

IV.10. Do sprzedaży promocyjnej i wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

 

 

IV.11. W przypadku zamówienia dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Polski,  cena zakupionych produktów ulegnie odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat są udzielane telefonicznie przez pracownika naszego sklepu.

 

 

 

 

V. Sposób i termin dostawy

 

 

V.1. Towary zamówione w sklepie internetowym wysyłane są wyłącznie pod adresy podany przez Klienta w formularzu rejestracyjnym lub w formularzu zamówienia.

 

 

V.2. Wszystkie zamówienia są wysyłane w przeciągu 1 -3dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (w przypadku zamówienia za pobraniem), bądź zaksięgowania wpłaty w przypadku płatności przelewem na konto.

 

 

V.3. Przesyłki są zawsze zabezpieczone. Przed podpisaniem odbioru przesyłki proszę ją dokładnie obejrzeć opakowanie. Jeżeli są widoczne jakieś istotne uszkodzenia, proszę jej nie odbierać i sporządzić - w obecności kuriera - Protokół Szkody. Na podstawie tego dokumentu możemy uznać reklamację.

 

 

V.4. W przypadku braku terminowego regulowania zobowiązań przez Kupującego (opłacania zamówionych przesyłek) względem Sprzedającego, Sprzedający może wstrzymać dostawę lub ją opóźnić do czasu otrzymania należnej mu płatności. Sprzedający nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności z tytułu tak powstałego opóźnienia w dostawie lub w przypadku jej braku.

 

 

 

 

VI. Zwroty, reklamacje

 

 

VI.1. Produkty zamówione w sklepie internetowym mogą zostać zwrócone zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000r. nr 2 poz. 271) w terminie 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny. Artykuły odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane.

 

 

VI.2. Jeśli chcesz zwrócić towar w sklepie internetowym skontaktuj się mailowo z pracownikiem naszego sklepu lub telefonicznie.

 

 

VI.3. W przypadku zwrotu towaru w celu skrócenia czasu obsługi  prosimy, aby zwracany towar był nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, wraz z oryginalnym opakowaniem, kompletny, z metkami i innymi elementami, które posiadał w momencie sprzedaży.

 

 

VI.4. Nie podlega prawie zwrotu towar cięty na indywidualne zamówienie klienta.

 

 

VI.5.. Nie podlega prawie zwrotu towar szyty na indywidualne zamówienie klienta, po wcześniejszym ustaleniu i zatwierdzeniu przez klienta  zamówienia – w tym przypadku przysługuje prawo reklamacyjne.

 

 

VI.6. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę (o ile była wystawiona na życzenie klienta) oraz - w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu – protokół uszkodzenia/druk reklamacyjny sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności listonosza lub kuriera i podpisany przez osobę dostarczającą przesyłkę.

 

 

VI.7. Brak dołączonego paragonu lub faktury VAT będzie skutkował odmową przyjęcia zwrotu. W takim przypadku sklep odeśle towar do klienta przesyłką pobraniową na jego koszt (opłata wg cennika kosztów wysyłki).

 

 

VI.8. Reklamacji podlegają wady techniczne/fizyczne (wady fabryczne), lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy. Klient powinien niezwłocznie odesłać wadliwy towar.

 

 

VI.9. Reklamacji nie podlegają nieznaczne różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi (kolor), które wynikają z ustawionych parametrów monitora Klienta. Nie stanowią one podstawy do składania reklamacji.

 

 

VI.10.  Reklamacji nie podlegają nieznaczne różnice w wyglądzie towarów z różnych partii produkcyjnych.

 

 

VI.11. W momencie zwrotu lub reklamacji, zakupione produkty należy odesłać na adres sklepu:

 

 

Varia S.C. ul. Folwarczna 95, 26-600 Radom

 

 

VI.12. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, koszty przesyłki oraz całkowita wartość reklamowanego towaru, zwracana jest przelewem na konto wskazane przez Klienta.

 

 

VI.13. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji oraz w przypadku zwykłego zwrotu towaru, koszty przesyłki pokrywa Klient. Nie odebranie takiej przesyłki przez klienta będzie skutkowało zaniechaniem ponownego wysłania produktu, chyba że klient pokryje koszty poniesione z tytułu wysłania oraz zwrotu reklamowanego produktu do sklepu. Produkty będą przechowywane przez 14 dni od momentu zwrotu nieodebranej przesyłki.

 

 

VI.14. Zwrotowi nie podlegają przedmioty uszkodzone z winy Klienta. Taki towar zostanie ponownie odesłany do Klienta na jego koszt.

 

 

VI.15. Jak szybko i prawidłowo zwrócić towar:

 

 

a) należy powiadomić sklep (w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki) o chęci zwrotu lub składanej reklamacji towaru w formie mailowej lub telefonicznej podając przyczynę zwrotu

 

 

 b) do reklamowanego towaru prosimy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę (o ile była wystawiona) oraz wypełniony formularz zwrotu.

 

 

VI.16. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. W przypadku przesłania przesyłki, wbrew powyższym postanowieniom regulaminu, przesyłka nie zostanie odebrana.

 

 

VI.17.  Klient w przypadku nie odebrania przesyłki i nie podania przyczyny odmowy odbioru, przy złożeniu następnego zamówienia automatycznie będzie obciążony kosztami nieodebranej przesyłki (składając ponowne zamówienie automatycznie jako formę zapłaty otrzyma wpłatę na konto).

 

 

VI.18. Zwrot należności za towar zwracany lub pozytywnie rozpatrzoną reklamację następuje przelewem bankowym i rozliczany jest w terminie 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją).

 

 

 

 

VII. Prawa autorskie i odpowiedzialność

 

 

VII.1. Sklep dokłada wszelkich starań, by zdjęcia towarów jak najdokładniej odzwierciedlały ich rzeczywisty wygląd. W związku z tym, że ustawienia wyświetlania, jak również parametry poszczególnych monitorów mogą różnić się od siebie, sklep internetowy nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej między faktycznym wyglądem produktu, a obrazem wyświetlanym na monitorze zamawiającego.

 

 

VII.2. Wykorzystanie materiałów zawartych na stronie www.tkaninydzieciece.com.pl bez zgody autora, dla jakichkolwiek celów, jest naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych.

 

 

Podstawa prawna: „Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. 2000 r. Nr 80 poz. 904).

 

 

 

 

VIII. Postanowienia dodatkowe

 

 

VIII.1. Wszystkie gromadzone przez nas dane osobowe wykorzystujemy jedynie do realizacji zamówień oraz - jeśli zechcesz - w celu informowania o aktualnych promocjach i wszelkich przecenach w sklepach internetowych prowadzonych przez naszą firmę . W każdym momencie masz możliwość wglądu oraz zmiany swoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

 

 

VIII.2. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza internetowego zamieszczonego na stronie Sklepu.

 

 

VIII.3. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, oraz innych ustaw, a w odniesieniu do konsumentów również Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 poz. 271 z późn. zm.) i Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141 poz.1176).

 

 

Bądź na bieżąco
Sprawdź >
Twoje konto
Załóż konto
Zaloguj się
Panel klienta
Wykonanie: Devilart